Wyciąg narciarski Kaimówka w Szczyrku

Wyciągi narciarskie w Polsce cieszą się dużą popularnością głównie z tego względu, że przyjemnie i aktywnie można na nich spędzić czas. Wiadomo, że takich wyciągów jest bardzo dużo, ale nie każdy spełni wymagania zainteresowanych osób. Polecane miłośnikom śnieżnych przygód są zwłaszcza wysokiej jakości noclegi w Szczyrku [klik ➧meteor] i tamtejszy wyciąg narciarski Kaimówka. Udając się do Szczyrku nie sposób ominąć tego miejsca, ponieważ jest ono jednym z najbardziej charakterystycznych punktów tego miasta.

Wyciąg jest całkowicie zabezpieczony, więc nie trzeba obawiać się o swoje bezpieczeństwo, nad którym czuwa również wiele wykwalifikowanych pod tym kątem osób. Na wyciąg można więc zabrać bez żadnych obaw własne dzieci, dla których będzie to z pewnością niesamowite przeżycie. Wyciąg jest typu talerzykowego, a oprócz tego jest świetnie oświetlony, więc bez problemów można również korzystać z niego w porze wieczornej oraz nocnej. Posiada on sztuczne naśnieżanie, więc obojętnie w jakiej porze roku można tutaj poczuć prawdziwie górski klimat, co doceniają zarówno młode, jak i te nieco starsze osoby. Obok wyciągu można skorzystać z doskonałej bazy noclegowej, która uważana jest za jedną z najlepszych nie tylko w regionie, ale i całej Polsce. Przy wyciągu z powodzeniem działa również bar, do którego można się udać na ciepły posiłek oraz wypić coś z okolicznych specjałów. Jest tam również szkoła narciarska, która umożliwia zainteresowanym naukę jazdy na nartach lub na desce snowboardowej, na co decyduje się coraz większa liczba osób. Oprócz tego, każdy może na miejscu wypożyczyć sprzęt zimowy. Cenniki związane z działalnością tego wyciągu narciarskiego nie są zbyt wygórowane, dlatego też ma on wielu zwolenników.

Warto udać się do Szczyrku na urlop, aby aktywnie spędzić tam czas na stoku narciarskim ze swoją rodziną lub w gronie znajomych. Tamtejsza baza noclegowa spełni oczekiwania nawet najbardziej wybrednych osób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>